Gry i dodatki

Wybierz swój symulator lotu

Slide FSX-add-ons Xplane11-add-ons prepar3d-addons

Symulatory Lotnicze to rodzaj gier, który myślę jest bliski wielu osobą.

Ilu z nas jako mały chłopak chciało zostać pilotem, ilu z nas spełniło to marzenie a w ilu w nas to marzenie ciągle jest. Mi nie udało się zostać prawdziwym pilotem, ale pasję latania realizuje właśnie przez symulator lotu. Uważam to za wspaniałe hobby, które daje wiele szczęścia i nie wpływa negatywnie na innych. Wiem też, że jest zaraźliwa, mój mały syn często mówi – chodź pogramy w symulator latania.

Ale co to jest tak naprawdę symulator latania i co znajdziesz tutaj…

Przeczytaj więcej

Znajdziesz tutaj dodatki do najpopularniejszych i najlepszych symulatorów. Jest ich kilka na rynku i decyzję zostawiam Tobie, który wybierzesz. Może to być XPlane, FSX czy Preapr3D. Wybór zależy od wielu czynników, jak posiada sprzęt, zasobność, portfela, czy samo zastosowanie. Samych symulatorów nie kupisz u mnie w sklepie. Musisz skorzystać z stron producentów.

Dodatki do Symulatora Lotu

Zastanawiasz się, dlaczego jeżeli kupiłeś już symulator lotu, potrzebny Ci jeszcze dodatek. Ponieważ, symulatory, które są w sprzedaży mają bardzo ograniczona ilość samolotów, helikopterów i lotnisk do wyboru. Oczywiści na sam początek to wystarczy, żeby zaznajomić się z grami jak symulatory pc i sprawdzić na czym najbardziej by Ci zależy.
Po pewnym czasie zobaczysz jednak, że modele samolotów, które dostałeś w pakiecie startowym nie są tak szczegółowe, a lotniska do wyboru są tak nieznane dla Ciebie, że nie czujesz tego klimatu. I wtedy pojawiają się właśnie dodatki. Potrzebujesz symulator airbusa, który będzie wiernie oddany co do przełącznika i modelu lotu. Będziesz chciał zasmakować, prawdziwej pracy pilota, łącznie z procedurami startowymi.

A może chciałbyś zasymulować lot wakacyjny na ibizę, nie ma problemu. Potrzebujesz do tego scenerii, szczegółowo dodającej wyspę.

Dodatki do symulatorów, są najwyższej klasy. Pokryte foto realistycznymi teksturami. Posiadają realistyczny model samolotu, czy rozłożenia budynków na lotnisku.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.