Sklep dla fana symulacji

Jako fana symulacji znajdziesz tu wszystko

Tworzę miejsce gdzie każdy fan symulacji, czy to wirtualny pilot, kierowca, kolejarz czy rolnik, znajdzie wszystko czego potrzebuje do pielęgnowania swojej pasji. Symulator lotniczy, symulator wyścigowy to również moja pasja, która wciągnęła mnie na całego. Rozumiem też Ciebie, kiedy szukasz sprzętu czy gier, które sprawią że rozszerzysz swój kokpit, garaż czy hangar i są one porozrzucane w wielu miejscach w internecie. Staram się żeby wszystko co potrzebne i niezbędne było w jednym miejscu.

Moja pasja

Dlaczego taki cel sobie wyznaczyłem, bo wiem jak pasja, zwłaszcza taka, która nie krzywdzi nikogo wokół Ciebie jest ważna i potrzebna. Wiem ile dobrego może wnieść, zamknięcie się na moment w świecie gdzie wszystko Cieszy, możesz rozładować swój stres i naładować akumulatory.

Co tutaj znajdziesz. Podział jest prosty, na dwie kategorie. Software i hardware. W sklepie dla pilota znajdziesz dodatki do swojego symulatory lotu. Są to produkcje renomowanych developerów takich jak Stairport Sceneries, Jo Erlend Sund, MK Studio, Caipirinha Games, Omar Masroor i wielu innych.

Sklep dla pilota

Wirtualny pilot znajdzie tu joystick, przepustnice, pedały firmy Thrustmaster. Wszystko w różnych przedziałach cenowych, tak żeby móc wybrać najlepszy produkt w zależności od potrzeb. Różnorodność produktów, obejmuje pełen, zakres, czyli sprzęt do sporadycznego latania jak podstawowy Joystick USB za niecałe 90 zł. Później są produkty dla wytrawnych pilotów, którzy cenią precyzję, ale nie budują kokpitu w domu. Joystick T1600 spełnia właśnie te kryteria i sam go posiadam. Później jest joystick, który jest wierną kopią dróżka sterowego samolotu A10 Warthog lub F-18 Hornet. Ten joystick, spełni oczekiwania każdego fana symulatora lotniczego, zwłaszcza tych, którzy staczają swoje potyczki w świecie DCS.

Ta sama zasada tyczy się przepustnic i pedałów. Co ważne swój zestaw możesz budować powoli, dodając powoli coraz to nowe elementy. Ponieważ wszystkie urządzenia są ze sobą kompatybilne, a zaczynając od średniej półki są wspierane przez dedykowane oprogramowanie firmy Thrustmaster o nazwie TARGET. Możesz również stworzyć zestaw z urządzeń należących do różnych rodzin produktów.

Co to oznacza, to że możesz kupić najpierw tylko joystick. Posiada on wszytko czego potrzebujesz, żeby latać. Jeżeli latanie to coś co Cię kręci, możesz dokupić później przepustnicę. jeszcze później pedały. Jeżeli będą potrzebne Ci zewnętrzne wyświetlacze, również nie ma problemu. A całość będzie ze sobą współpracować jako jeden ekosystem.

Sklep dla kierowcy

Ta sama zasada tyczy się tutaj wirtualnych kierowców. Niezależnie czy jesteś kierowcą wyścigowym, rajdowym czy zestawy 18-kołowego, znajdziesz tutaj szeroki wachlarz urządzeń. Od kierownic usb, w każdym kształcie i rodzaju, zewnętrznych skrzyń biegów, wyświetlaczy do hamulca ręcznego.

Mnogość konfiguracji jest niezliczona. Możesz kupić sama podstawę do kierownicy i wymieniać same koła. Możesz później pedały, ze sprzęgłem. Potrzebujesz klasycznej skrzyni biegów USB. Też nie ma problemu. Jesteś drifterem, zewnętrzu hamulec ręczny usb, możesz sprawić sobie jak rozszerzenie istniejącego zestawu, nawet innej firmy niż Thrustmaster.

Nieważne jakim jesteś kierowcą, znajdziesz tutaj odpowiednią kierownicę do grania dla Siebie.

Niezależnie czy grasz na PC, PS4 czy Xbox do wyboru masz kilkanaście kierownic, które różnią się ceną, oraz tym co oferują. Oczywiście nawet najtańszy model spełnia wszystkie wymogi, jest precyzyjny i spokojnie zagrasz z nim w każdy tytuł. Jeżeli potrzebujesz zanurzyć się w swojej grze jeszcze bardziej zerknij na topowe modele, które są również topowymi modelami na świecie.

Wspolne cechy fana symulacji

Nieważne czy jesteś kierowcą czy pilotem. Jedna z rzeczy, która sprawia, że czujesz się jakbyś naprawdę “był” w grze, to możliwość swobodnego rozglądania. Te niesamowite doznania zapewni Ci TrackIR 5, którego jestem oficjalnym dystrybutorem w Polsce. Amerykańska firma NaturalPoint, która jest producentem TrackIR zaufała mi, dzięki czemu to urządzenie jest dostępne w Polsce

 

Wyświetlanie 1–12 z 53 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 53 wyników